Kontakt

Ak máte nejaké otázky, pozrite si našu sekciu Často kladené otázky - FAQ. Ak nemôžete nájsť odpoveď, neváhajte nás kontaktovať.

Na e-maily reagujeme v takom poradí, ako prichádzajú a odpovieme Vám najrýchlejšie ako to bude možné.
Zašlite nám Vaše otázky o objednávkach na officeshoesonline@officeshoesonline.sk, alebo nám zavolajte na telefónne číslo 02 381 381 01 v pracovných dňoch od 9:00 do 17:00.

Online marketing e-mail: marketing@shoebox.sk (prosíme o zasielanie emailov výlučne súvisiacich s marketingovými aktivitami, inak prosíme kontaktovať zákaznícku linku, kontakt viď vyššie)

Kontakty na naše predajne:

 mesto:  predajňa:  e-mail:
 Bratislava  Office Shoes - OC Avion  avion@shoebox.sk
 Bratislava  Office Shoes - OC Central  central@shoebox.sk
 Bratislava  Office Shoes - OC Eurovea  eurovea@shoebox.sk
 Bratislava  Office Shoes - OC Aupark  aupark_ba@shoebox.sk
 Bratislava  Office Shoes - OC Bory Mall  bory@shoebox.sk
 Bratislava  Timberland - OC Aupark  timberland@shoebox.sk
 Nitra  Office Shoes - OC Mlyny  nitra@shoebox.sk
 Žilina  Office Shoes - SC Aupark  zilina@shoebox.sk
 Banská Bystrica
 Office Shoes - SC Europa  bystrica@shoebox.sk
 Košice  Office Shoes - SC Aupark  aupark_ke@shoebox.sk
 Košice  Office Shoes - OC Atrium Optima  optima@shoebox.sk
 Trenčín  Office Shoes - OC Laugaricio  trencin@shoebox.sk
 Prešov  Office Shoes - SM Eperia
 presov@shoebox.sk
 Liptovský Mikuláš
 Office Shoes - Retail Park
 mikulas@shoebox.sk
 Piešťany  Office Shoes - SC Aupark
 piestany@shoebox.sk
 Trnava  Office Shoes - SC Aupark  trnava@shoebox.sk

 

X