Často kladené otázky

Obuv mi nesedí, ako mám postupovať?

Nenosený tovar v pôvodnom balení je možné vymeniť/vrátiť do 14 dní od prevzatia. Obuv zašlite na adresu Shoebox Slovakia s.r.o., Račianska 56, 831 02 Bratislava spolu s faktúrou a reklamačným listom, v ktorom upresníte požiadavku. Po prevzatí požiadavku spracujeme. 

 

Aké náklady na dopravu by som mal očakávať?

  

V prípade štandardného dodania do 3-7 pracovných dní, v hodnote tovaru nad 80 Eur a uhradení objednávky online platobnou kartou, je dodanie zdarma na území celého Slovenska, inak je doprava spoplatnená sumou 3 Eur.

 


Kedy dostanem objednaný tovar?


Zvyčajne je objednávka dodaná do 3 -7 pracovných dní po prijatí objednávky. Dodacia lehota však nie je garantovaná a v niektorých prípadoch môže trvať dlhšie. Zásielková služba najprv zašle kupujúcemu email s registračným číslom balíku, ktoré umožní jednoducho sledovať stav balíka. V deň dodania dostane kupujúci informačnú SMS.


Neviem presne kedy budem doma. Čo mám robiť?

 

Vašu objednávku môžeme dodať aj na Vaše pracovisko. Ak môžete vo Vašej práci prijať kuriéra, neváhajte a poskytnite nám adresu.


Cena tovaru sa od objednania zmenila. Ktorú cenu budem musieť zaplatiť?
 

Vždy účtujeme cenu ktorá bola platná v čase objednávky.


 Môžem kuriérovi zaplatiť poukážkami?


V internetovom obchode je možné použiť iba zľavové kupóny od officeshoesonline.sk počas objednávky. Pri prevzatí nie je možné použiť žiadne poukážky.


Omylom som si objednal zlý model/zlú veľkosť. Čo mám robiť?


Informujte nás čo najskôr, najneskôr do 24 hodín! Zavolajte nám alebo nám napíšte na officeshoesonline@officeshoesonline.sk. Uveďte čo najviac údajov o vašej objednávke (meno, adresa, číslo objednávky, kód výrobku) a uveďte požadovanú veľkosť alebo model. Tovar vymeníme do 14 dní. Formulár výmenu alebo vrátenie môžete nájsť tu: [doc][pdf]


Mám niekoľko otázok. Kde môžem nájsť odpovede?

 

V spodnej časti stránky zvoľte sekciu Kontakty. Tu nájdete všetky možnosti ako nás kontaktovať - pevnú linku, mobil aj email.
Dúfame, že dokážeme odpovedať na každú Vašu otázku a čoskoro Vás budeme môcť privítať ako spokojného zákazníka.


 

X