Bratislava

Nitra

Žilina

Banská Bystrica

Košice

Trenčín

Prešov

Trnava

Poprad

Bratislava - OC Avion


 

Obchod sme vynovený a zrekonštruovaný znovu otvorili dňa 24.2.2023. Zastavte sa a príďte si vyskúšať svoje nové topánky v našej krásnej predajni!

Predajňa sa ihneď po prvom otvorení stala vlajkovou loďou, výstavným kusom a pýchou Office Shoes. Obľúbenou sa stala aj kvôli výbornej dostupnosti nákupného centra v blízkosti bratislavského letiska, obchodného domu IKEA, Hornbach a Kika, hotelov Choppin a NH Hotel Gate one.

Nákupné centrum je dostupné priamo z diaľničného obchvatu. K dispozícii je najväčšie bezplatné parkovisko, či už v podzemí, parkovacom dome, alebo na vonkajších parkovacích plochách. Predajňa na svojich 186 metroch štvorcových ponúka ákazníkom všetky svetové značky z nášho portfólia, pohodlný výber vďaka priestornej a vzdušnej predajne ploche.

Pri realizácii tohto projektu boli použité najnovšie dizajnové a technické prvky konceptu predajní Office Shoes. Najväčšou pýchou tohto obchodu je jeho masívne a obrovské priečelie.  Na záver už len pre zaujímavosť tento obchod sa nám podarilo otvoriť v rekordne nízkom čase, len za 9 dní. 

 

Tešíme sa na Vašu návštevu a nákup!

 

 

Ivánska cesta 16
BratislavaKontakt +421 2 381 381 01


Pondelok - Piatok: 10:00 - 21:00
Sobota - Nedeľa: 09:00 - 21:00

 

X