Bratislava

Nitra

Žilina

Banská Bystrica

Košice

Trenčín

Prešov

Trnava

Poprad

Trnava - City Aréna

Life is back! Predajňu opäť otvárame dňa 20.5.2020, tešíme sa na Vašu návštevu! 

Nová predajňa Office Shoes konečne aj v Trnave!

Jar je obdobím, ktoré symbolizuje znovuzrodenie a prebúdzanie života. My to veľmi dobre vieme, a preto sme si jar privolali o trošku skôr! 28.02.2019 sme otvorili našu novú predajňu Office Shoes v jednom z najkrajších historických miest – v Trnave, ktorá právom dostala hrdý prívlastok „Malý Rím“. O tom, že Trnava je krásne mesto, ktoré má čo ponúknuť, je medzi turistami a Slovákmi už dávno známe. Preto sme veľmi radi, že práve tu sa s vami môžeme od marca stretávať a tešiť sa z Vašej návštevy.

Novú predajňu Office Shoes môžete nájsť v nákupnom centre CITY ARÉNA, ktoré je jedinečné svojou spádovou oblasťou, moderným a originálnym dizajnom a taktiež skvelou polohou, ktorá umožňuje výborný prístup autom, mestskou hromadnou dopravou, ale aj peši a na bicykli. Komplex CITY ARÉNA tvorí multifunkčné, sociálne a športové centrum. Zatiaľ čo dámy budú nakupovať v nákupnom centre, páni môžu navštíviť známy futbalový štadión Antona Malatinského.

Naša predajňa je situovaná na 1. poschodí v blízkosti Food court zóny a na rozlohe 84 m² nájdete obľúbené svetové značky topánok z nášho portfólia.

 

Tešíme sa na Vašu návštevu a nákup!

 

Kollárova 20
TrnavaKontakt +421 2 381 381 01

Kontakt +421 2 381 381 01

zákaznícka linka: 02 381 381 01

 

X