Kontakt

Ak máte nejaké otázky, pozrite si našu sekciu Často kladené otázky - FAQ. Ak nemôžete nájsť odpoveď, neváhajte nás kontaktovať.

Na e-maily reagujeme v takom poradí, ako prichádzajú a odpovieme Vám najrýchlejšie ako to bude možné.
Zašlite nám Vaše otázky na officeshoesonline@officeshoesonline.sk, alebo nám zavolajte na telefónne číslo 02 381 381 01 v pracovných dňoch od 9:00 do 17:00.

PR & marketing - Sandra Bombošová, e-mail: sbombosova@shoebox.sk

Kontakty na naše predajne:

 mesto:  predajňa:  telefón:  e-mail:
 Bratislava  Office Shoes - OC Avion  +421 917 716 395  avion@shoebox.sk
 Bratislava  Office Shoes - OC Central  +421 907 782 779  central@shoebox.sk
 Bratislava  Office Shoes - OC Eurovea  +421 917 732 262  eurovea@shoebox.sk
 Bratislava  Office Shoes - OC Aupark  +421 917 989 286  aupark_ba@shoebox.sk
 Bratislava  Office Shoes - OC Bory Mall  +421 908 545 626  bory@shoebox.sk
 Bratislava  Timberland - OC Aupark  +421 907 967 998  timberland@shoebox.sk
 Nitra  Office Shoes - OC Mlyny  +421 917 337 201  nitra@shoebox.sk
 Žilina  Office Shoes - SC Aupark  +421 917 910 290  zilina@shoebox.sk
 Banská Bystrica
 Office Shoes - SC Europa  +421 917 090 354  bystrica@shoebox.sk
 Košice  Office Shoes - SC Aupark  +421 917 989 287  aupark_ke@shoebox.sk
 Košice  Office Shoes - OC Atrium Optima  +421 917 570 915  optima@shoebox.sk
 Trenčín  Office Shoes - OC Laugaricio  +421 918 400 553  trencin@shoebox.sk

 

Promocode
X