Bratislava

Nitra

Žilina

Banská Bystrica

Košice

Trenčín

Prešov

Piešťany

Liptovský Mikuláš

Trnava

Liptovský Mikuláš - Retail ParkS príchodom jesene 2018 sa naša rodinka Office Shoes opäť rozrástla, a najnovšie sme zavítali aj priamo do srdca Liptova – jedného z najkrajších a pre milovníkov turizmu najzaujímavejších regiónov Slovenska. Koncom septembra sme slávnostne otvorili jednu z najnovších predajní v novovybudovanom RETAIL PARKU v Liptovskom Mikuláši.
 
Naša nová predajňa je veľmi útulná a rozkladá sa na ploche 58m2. Hoci jej parametre nepatria k tým najväčším, nie je to žiadna prekážka, pretože sa v nej budete cítiť veľmi príjemne a rodinne, ako keby ste si skúšali topánky u seba doma. Poskytne Vám široký výber a dostatočné množstvo kvalitných topánok svetových značiek.
 
Nájdete ju veľmi jednoducho! Retail Park má výbornú polohu v západnej časti okresného mesta Liptovský Mikuláš, preto bude ľahučké sa k nemu dostať. Je umiestnený priamo vedľa diaľnice 18/E50, z ktorej má každý návštevník ľahkú dostupnosť a zároveň je to len pár minút od historického centra mesta. Zaparkujete tu bez problémov kdekoľvek, pretože Retail park disponuje parkovacou plochou s kapacitou vyše 1 000 parkovacích miest.

 
 
Tešíme sa na Vašu návštevu a nákup!
 
Kamenné Pole 4704/11
Liptovský MikulášKontakt +421 2 381 381 01

Kontakt +421 2 381 381 01

zákaznícka linka: 02 381 381 01

X