Značka TOMS dorazila do Office Shoes!

Charitatívne aktivity topánok TOMS sú len jedným z mnohých pozitív, ktoré táto značka ponúka.

Americkú značku TOMS založil v roku 2006 Blake Mycoskie po návrate z Argentíny, kde počas cestovania krajinou videl množstvo detí, vyrastajúce bez topánok. Myšlienky na bosé deti mu nešli z hlavy, preto sa rozhodol založil spoločnosť TOMS SHOES, ktorá im mala pomôcť.

Značku TOMS obľubujú aj známe osobnosti zo sveta šoubiznisu ako Mila Kunis, Keira Knightley, Kristen Stewart, Scarlett Johansson, Sarah Hyland, Tom Cruise, Lenny Kravitz, či Zac Efron. Na pohodlné topánky tejto značky nedajú dopustiť a s obľubou ju nosia k svojim ležérnym outfitom.

Tieto kvalitné plátenné topánky, tzv. slip-ony sa stali populárnymi nielen vďaka ich pohodlnosti a trendy vzhľadu, ale aj charitatívnym aktivitám, ktoré sú s touto značkou spojené.

 

 

 

Za každý jeden predaný pár topánok TOMS putuje druhý pár pre dieťa z krajín tretieho sveta. A to nie je všetko, vďaka svojím ďalším výrobkom ako sú slnečné okuliare či baby bagy zároveň podporuje tieto krajiny zásobami vody, liečbou zraku, či zabezpečením bezpečného pôrodu pre tehotné ženy.

Nielen v zahraničí ale aj u nás už patrí značka TOMS medzi žiadané značky. Ikonické dámske aj pánske nazúvačky majú jeden neprehliadnuteľný poznávací znak – protizáhyb na špičke, vďaka ktorému ich ľahko rozpoznáte kdekoľvek na ulici.

V našej kolekcii nájdete veľa farebných variácií a strihov nesúcich nádych leta v dámskej aj pánskej verzii, okrem klasických slip-on nazúvacích modelov tu nájdete aj modely so šnurovaním.

Celú kolekciu si môžete pozrieť na: www.officeshoesonline.sk/TOMS 

 


X