Značka Pepe Jeans - trendy a svieža, taktiež štýlová a moderná v každom smere!

Značka Pepe Jeans bola založená v roku 1973 tromi bratmi z Keni, ktorí vlastnili malý obchodík Pepe Jeans London na ulici Portobello Road v západnej časti Londýna. Názov "Pepe" jednoducho preto, že to bolo krátke slovo, ktoré by bolo možné napísať bez veľkých problémov. Ich móda je považovaná za veľmi progresívnu, decentne hravú v každom ohľade originálnu.

Kolekcie sú známe svojou rozmanitosťou, rozdielnosťou a sú vyrábané pre ženy aj mužov. Značka často usporadúva módne prehliadky a ako tváre svojich kolekcií si vyberá tie najväčšie hviezdy. Pre Kate Moss bola práca s Pepe Jeans jej vôbec prvou reklamnou kampaňou. Ďalšími tvárami značky sa v minulosti stali napríklad Ashton Kutcher, Sienna Miller, Alexa Chung, Cara Delevigne, Fernando Alonso, Cristiano Ronaldo alebo Natalia Vodianova.

V roku 2008 šokovala značka svojou kolekciou inšpirovanou Andym Warholom, ktorá sa stala veľkým hitom. Ku všetkým kolekciám vytvára Pepe Jeans v Španielsku štýlové topánky, ktoré môžete kúpiť aj u nás. Tento rok značka oslavuje 45. výročie od svojho vzniku. 

 


X