Značka K-SWISS sa stala súčasťou Office Shoes!

Prekvapenia neskončili, preto vám predstavujeme ďalšiu značku, ktorú nájdete v ponuke Office Shoes počas sezóny Jar/Leto 2016!

Spoločnosť K-SWISS bola založená v Los Angeles v slnečnej Kalifornii  v roku 1966 a teda tento slávi už 50. výročie vzniku. Za jej vznikom stoja bratia Art a Ernie Brunnerovci, ktorí sa po emigrácii do USA začal zaujímať o tenis. Aj preto ich prvé modely topánok a oblečenia boli určené práve na tenis.

V roku 1990 sa vedenie spoločnosti rozhodlo investovať väčší budget na marketing, vďaka čomu oslovili veľkú časť svojej kľúčovej cieľovej skupiny. Reklamy tejto značky boli mimoriadne obľúbené. V roku 2007 sa stala tvárou dámskej kolekcie známa tenistka Anna Kurnikovová.

Modely značky K-SWISS sú prevažne športového charakteru, topánky sú určené na denné nosenie k akémukoľvek neformálneho outfitu, nič nepokazíte ani kombináciou s džínsami a sakom.

Tenisky K-SWISS spoznáte vďaka už priam ikonickým postranným pruhom na povrchu topánky. Poznávacím znamením sú ďalej aj overené strihy topánok a veľké množstvo farebných variant.

Celú kolekciu si môžete pozrieť na: www.officeshoesonline.sk/K_SWISS

 


X