Timberland topánky: ako rozoznať originál od napodobeniny

Originál Timberland 6in Bratislava Slovakia

 

V tomto článku vám jednoducho vysvetlíme, ako rozoznáte Originál Timberland topánky od lacnej napodobeniny. Pravosť topánok si môžete overiť vďaka nasledujúcim piatim krokom.
Ako určite viete, v našich predajniach a v eshope Office Shoes si môžete byť istí, že predávame len tú najlepšiu kvalitu a originálne produkty.
 

1: Skontrolujte krabicu a predajný štítok

Všetky Timberland topánky sú zabalené v pevnej, označenej krabici, vyrobenej z recyklovateľného materiálu s logom Timberland na vrchnej časti krabice a na jej boku. Skontrolujte, či veľkosť krabice zodpovedá veľkosti topánok a farbe označenia. Krabica topánok značky Timberland má na boku nalepený biely štítok, kde je uvedená veľkosť, štýl, farba a detaily o topánke. Uistite sa, že uvedené detaily korešpondujú s topánkami v krabici a vždy skontrolujte, či sú prebalené v špeciálnom nylonovom obale s potlačou.
 

 

2: Logo na členku topánok

Timberland topánky charakterizuje Timberland logo stromu na vonkajšej bočnej členkovej časti topánky. Skontrolujte logo, či neobsahuje chyby v dizajne a umiestnení. Vedľa loga je tiež znak registrovanej značky ®.
 

 

3: Šnúrky

Nové Timberland šnúrky majú zatavené konce bez použitia plastu alebo kovu. Pánske modely majú sedem krúžkov na šnúrky a dámske 6 krúžkov. Všetky sú čisto upevnené k povrchu topánky.
 

 

4: Vonkajšie označenia

Timberland topánky sú označené názvom značky a logom stromu na podrážke. Vzhľad sa môže odlišovať pri rôznych štýloch. Nezabudnite podrážku skontrolovať, toto označenie je znakom najvyššej kvality.
 

 

5: Prešívanie

Prešívanie je na všetkých topánkach Timberland prevedené v tej najvyššej kvalite. Farba zodpovedá danému modelu, prešitie je priame, rovnomerne rozložené a bezchybne ukončené.
 

 

Produkty Timberland nájdete v našom eshope: https://bit.ly/Timberland-OfficeShoes-SK

 


X