Superdry - britská elegancia inšpirovaná japonsko-americkým štýlom!

Superdry je medzinárodná značka oblečenia a obuvi, ktorej charakteristickým znakom je kombinácia vintage amerického štýlu spolu s japonskými grafickými prvkami a britskej elegancie. Spoločnosť sídli v briskom Cheltenhame od roku 1985 a od tohto času si celkom podmanila európsky módny svet aj vďaka spojeniu troch rôznych štýlov dokopy. 

V logu značky si môžete všimnúť japonský text, ktorý po rozlúštený a preložení nemá žiadny podstatný význam a neexistuje žiadny doslovný preklad z japončiny. Keby sme to však chceli preložiť znamenalo by to niečo ako „maximálne suchý“, čo znie absolútne nezmyselne.

James Holder, hlavný mozog Superdry sa inšpiroval svojím detstvom, ktoré okrem iného trávil aj čítaním japonských manga komiksov. Logo vytvoril v jednej japonskej krčme a jeho význam môžeme voľne preložiť ako „zostať v suchu aj keď je vonku mokro” so značkou Superdry.

V logu značky je zakomponovaná japončina s angličtinou, ktorá v podstate vyjadruje uplné niečo odlišné, než to, čo to v skutočnosti znamená. Aj toto ju robí jedinečnou, odlišnou a špecifickou.

 

Od roku 2003 si značka získava medzinárodný trh svojou tvorbou unikátnych, ojedinelých a pohodlných odevov a obuvi, pri ktorých kladie dôraz na detail. Vyznačuje sa najmä prvkami športového štýlu kombinovaného s trochou ázijských módnych prvkov, retro a urban motívov.

Japonská inšpirácia vložená do britskej módy tvorí kolekciu, ktorú nejde ponechať bez povšimnutia.

Značka Superdry zaručuje pohodlný strih, živé a dlhotrvajúce farby, ale aj perfektné prispôsobenie s aktívnejším životným štýlom. Popularitu značke prinieslo uznanie od takých osobností ako napr. David Beckham, Leonardo Di Caprio, Jude Law či Kate Moss.

Ak je Vašou hlavnou prioritou pohodlie, potom práve táto značka je pre Vás!

 

NOVÁ KOLEKCIA: www.officeshoesonline.sk/superdry

 


X