Spoločnosť SKECHERS už otvorila 1000 obchodov!

Obchody SKECHERS sa dnes už nachádzajú vo viac ako 75 krajinách po celom svete.
Spoločnosť SKECHERS dosiahla nový míľnik, otvorenie tisíceho obchodu v Mexico City. „Keď sme otvorili prvú predajňu SKECHERS pred takmer dvadsiatimi rokmi, bolo ťažké si predstaviť, že by sme raz dosiahli tento úžasný míľnik", povedal Michael Greenberg, prezident spoločnosti SKECHERS.
Prvá predajňa SKECHERS bola otvorená v roku 1995 v sídle spoločnosti na Manhattan Beach v Kalifornii, prvé predajne v cudzích krajinách boli otvorené v roku 2001 v Paríži, Londýne a Tokiu. Spoločnosť pokračovala vo svojej globálnej expanzii, každý rok otvárala obchody na nových trhoch. Na začiatku tohto roka otvorila svoje prvé obchody v Angole, Alžírsku, Bielorusku, Gruzínsku, Lotyšsku, Líbyi a Rumunsku, najnovšie aj na Slovensku, v Nepále a Zimbabwe. Do konca roku 2014 pribudne ďalších 35-45 SKECHERS obchodov po celom svete, čím sa ich celkové číslo zvýši na 1050.

Skecheers Mexico City


SKECHERS ponúka viac ako 3000 lifestylových a športových výkonnostných modelov topánok a tenisiek pre mužov, ženy a deti. Spoločnosť prezentuje svoje výrobky prostredníctvom známych osobností ako sú napríklad kultový bubeník Ringo Starr, speváčka Demi Lovato, anglická modelka a herečka Kelly Brook, TV osobnosť Brooke Burke-Charvet, country hviezda Danielle Bradbery, legendárni quarterbaci Joe Montana a Joe Namath, rovnako ako baseballové hviezdy Pete Rose a Mariano Rivera. Okrem toho, ich výrobky pomáhajú propagovať aj víťaz tohtoročného Bostonského maratónu Meb Keflezighi, elitný bežec Kara Goucher a golfista Matt Kuchar, ktorí zároveň prezentujú Skechers Performance Division.

Spoločnosť SKECHERS navrhuje, vyvíja a predáva pestrú škálu lifestylovej obuvi pre mužov, ženy a deti, rovnako ako výkonnostnú obuv pre mužov a ženy. Topánky SKECHERS sa predávajú v Spojených štátoch v špecializovaných obchodoch, v spoločnosťou vlastnených SKECHERS maloobchodných predajniach vo viac ako 100 krajinách prostredníctvom medzinárodnej siete dcérskych spoločností v Kanade, Brazílii, Čile, Japonsku a v Európe, ako aj prostredníctvom spoločných podnikov v Ázii a distribútorov po celom svete.


X