Predstavujeme novinku v Office Shoes- značku PUMA!

Neustále sa snažíme prinášať Vám čerstvé novinky a dnes Vám môžeme s radosťou oznámiť, že do našej rodinky známych značiek pribudla ďalšia svetoznáma a obľúbená značka PUMA. 

PUMA je nemecká spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu športového oblečenia, doplnkov a obuvi. Založil ju Rudolf Dassler v roku 1924 a registroval ju v roku 1948. Spoločnosť vtedy rozdelil medzi dvoch bratov.

V tom istom roku Puma predstavila prvé futbalové topánky. Rudolf Dassler úspešne vyvinul prvé topánky na svete so skurtkovacími štuplami, ktoré nazval Super Atom.

Vo svojej histórii značka sponzorovala mnohých významných športovcov ako napríklad Pelého, Eusébia, Johana Cruijffa, Diega Maradonu a mnohých ďalších.

Logo, ktoré znázorňuje skákajúcu mačku, je dnes jednou z najznámejších obchodných značiek na svete. Vytvoril ho Lutz Backes a od roku 1979 prešilo viacerými zmenami, až po súčasný dizajn – tvorí ho názov spoločnosti a nad ním v pravom hornom rohu skákajúca puma. 

 

Tenisky PUMA Trinomic boli vytvorené v roku 1989, prvá technológia sa skladala z priehľadných šesť hranných buniek z gumy, ktoré sa dokázali stiahnuť a roztiahnuť. Vďaka tomu topánky ponúkali flexibilitu, stabilitu a odpruženie.

V roku 1993 sa predsedom spoločnosti stal Jochen Zeitz. Podarilo sa mu ju premeniť na prémiovú značku pre športovcov a jednu z troch najlepších značiek v športovom priemysle.

Model PUMA Speedcat bol pôvodne vytvorený v roku 1998. Išlo o nehorľavú obuv vyrobenú pre pilotov Formuly 1 a predstavovala dlhoročnú stálicu medzi top obuvou v motoristickom športe. Neskôr (2001) sa však vďaka inovatívnosti, elegancii a zaujímavo našitému logu na prednej časti topánky, dostala aj do povedomia širokej verejnosti.

V roku 2004 PUMA oznámila podpis dlhoročného kontraktu s Ferrari. Toto partnerstvo umožnilo spoločnosti celosvetovo distribuovať licencovanú obuv, odevy a doplnky Ferrari.

Na olympijských hrách v roku 2008 sa športovec Usain Bolt stal najrýchleším mužom na svete. Prekonal rekord Michaela Johansona z roku 1996. Neskôr sa do obchodov dostala kolekcia obuvi a oblečenia pod jeho menom. 

V roku 2014 spoločnosť predstavila najmocnejšie kopačky- evo POWER boot, inšpirované slobodou pohybu kopania na boso. Je to najnovšia technológia a bola vyvinutá za účelom posilniť schopnosti a výkon hráčov pri kope a taktiež presnosť pri strete s loptou.

Celú ponuku nájdete na: www.officeshoesonline.sk/puma 

 


X