Novinka v Office Shoes – Balerínky Butterfly Twists!

Spoločenská dámska obuv – to nemusia byť nevyhnutne len topánky s podpätkami. Mýtus vysokých podpätkov, ktoré sú zárukou elegancie, dokonale vyvracia značka Butterfly Twists s ich rozkošnými a štýlovými balerínkami. Tie si jednoducho zrolujete do kabelky a vytiahnete vo chvíli, keď ich budete potrebovať! :-) 

Príbeh Butterfly Twists

Prinajmenšom vtipne vyznie príbeh dnes obľúbenej a známej značky, ktorú s obľubou nosia tisícky žien vo Veľkej Británii. V roku 2007 sa dvaja bratia a ich dvaja spolužiaci stavili, že prídu na párty v 15 centimetrových ihličkových podpätkoch.

To, čo začalo ako žart, sa v konečnom dôsledku zmenilo na perfektný podnikateľský nápad, a zmenilo doterajší život chalanov Emmanuela a Franka Eribaeho, Marka Quaradeghiniho a Philippeho Homsa. Už po pár minútach na podpätkoch totiž museli topánky vyzuť a priamo na párty spolu s prítomnými dámami rozprúdili debatu o obuvi, ktorá bude spoločenská, nenápadne štýlová aj pohodlná zároveň a nezničí pekný večer jej majiteľke.

Zrolované balerínky sa stali hitom

Priatelia sa ešte v ten večer rozhodli, že svoju skúsenosť zúročia v podnikaní. Bez akejkoľvek skúsenosti v módnom alebo topánkovom biznise si povedali, že nemajú čo stratiť.

Trvalo im dva roky, kým uviedli svoju prvú kolekciu, v ktorej sa snúbil štýl a elegancia s komfortom a všestrannosťou. Balerínky, ktoré sa dali zrolovať do malej taštičky boli na svete. Prvou kolekciou debutovali v roku 2009 a tá sa takmer ihneď stala hitom. Topánky, ktoré zaručovali, že dáma sa po večere strávenom na párty nevrátila domov s otlakmi a boľavými prstami, si našli svoje fanúšičky aj medzi tými najštýlovejšími dámami.

Zakladatelia tejto značky odvtedy už dámske topánky na nohy neobuli, ak by sa však rozhodli pre opak, ich prvou voľbou by boli zaručene práve Butterfly Twists! :-)

Celú kolekciu nájdete na: www.officeshoesonline.sk/butterfly-twist

 


X