Native - ľahká, novodobá obuv pre mužov, ženy a deti!

Keď sa zakladateľ značky Native Shoes- kanaďan Damien Van Zyll De Jong vracal v roku 2007 domov zo zimnej dovolenky, ktorú strávil na snowboarde, dostal s kamarátom nápad, začať vyrábať značku obuvi, ktorá nebude textilná.

Nemal v tejto oblasti žiadne skúsenosti, no našťastie mal v obuvníckom priemysle viacero známych, s ktorými odcestoval do Číny, kde vyše roka študovali celý manufaktúrový proces. To mu dodalo skúsenosti a svoju prvú vlastnú kolekciu vytvoril v roku 2009.
Jeho vízia a filozofia, „Keep it Lite“ je sentimentom preneseným z duše až na podrážku topánky. Odvtedy sa značka rýchlo rozšírila až do 30 krajín po celom svete vďaka unikátnemu dizajnu a pestrofarebným štýlom.

Plusom je aj fakt, že Native vie do materiálu topánok zakomponovať akúkoľvek vôňu- bánan, čerešňa...stačí si vybrať podľa „chuti“.

Spoločnosť sa snaží zjednodušiť Váš deň, skrášliť vaše prostredie a vyčariť Vám i ľuďom vo vašom okolí úsmev na tvári vďaka vašej superlatívnej voľbe obuvi.
Cez jednoduchú inovatívnu formulu, originalitu a kľúčovú ingredienciu- ĽAHKOSŤ, šíria dobrú náladu po celom svete.

Čo je Beast Free obuv?
Beast Free je neoddeliteľnou súčasťou značky od prvého dňa. Na výrobu tejto obuvi nebol použitý ani vlások, či chlp žiadneho zvieraťa. Spoločnosť je certifikovaná organizáciou PETA a je vyhlásená ako vegánska.
 

Viac modelov nájdete tu: officeshoesonline.sk/native


 


X