Informácia k oneskoreniu zásielok

 

Vážený zákazník,

Vzhľadom na súčasnú situáciu spojenú s pandémiou, by sme vás chceli ubezpečiť, že robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme vám zásielky s objednávkami z nášho eshopu www.officeshoesonline.sk doručili čo najskôr.

Zdravie Vás, Vašich rodín aj našich zamestnancov sú však pre nás prvoradé, a aj preto sme pristúpili k obmedzeniam počtu osôb pracujúcich v rámci jednej zmeny. Dbáme na dodržiavanie všetkých bezpečnostných aj hygienických opatrení. Prostredie, v ktorom spracúvame vaše objednávky je pravidelne dezinfikované niekoľko krát denne a tiež dodržiavame odporúčaný odstup osôb pri práci v prevádzke.

Naši zamestnanci robia v týchto dňoch všetko preto, aby sme spracovanie objednávok, výmien a vrátení minimalizovali na čo najkratšiu dobu. No aj napriek tomu, veľké množstvo objednávok v týchto dňoch spôsobuje v niektorých prípadoch omeškanie oproti bežným dodacím termínom. Kuriérske spoločnosti momentálne taktiež zaznamenávajú veľké prírastky zásielok na doručenie, vzhľadom k všeobecnému nárastu online objednávok, samozrejme sa aj napriek tomu snažia doručovať tovar čo najskôr.

Prosím vás preto o pochopenie, vzhľadom na momentálnu situáciu sa naozaj snažíme robiť, čo je v našich silách.

Zároveň táto situácia ovplyvňuje aj chod nášho zákazníckeho oddelenia. Uisťujeme Vás, že všetky vaše otázky budú zodpovedané. Prosím, prečítajte si odpovede na najčastejšie kladené otázky:

Aká je dodacia doba pre moju objednávku počas týchto dní?

V prípade, že tovar sa nachádza na Slovensku, je dodacia doba do 5 - 7 pracovných dní. Ak však tovar odchádza z externého logistického centra, oproti bežnej dodacej dobe 5-10 pracovných dní sa môže táto doba predĺžiť aj na 15 pracovných dní. Veľmi pekne vás prosíme o trpezlivosť, môžete nám veriť, že všetky naše tímy pracujú usilovne každý pracovný deň na spracovaní vašich objednávok.

Kedy mi odpoviete na môj email? Na Zákaznícku linku sa neviem dovolať.

Náš zákaznícky servis zodpovie každý jeden email aj telefonát. Prosím vás ale o strpenie, keďže emailových správ, chatov a telefonátov máme v tomto období obrovské množstvo. Ideme postupne, a ak sa neviete dovolať, naši pracovníci možno práve preberajú vrátené zásielky, alebo odpovedajú inému zákazníkovi. Veľmi pekne vás prosíme o trpezlivosť.

Momentálne v našom eshope robíme všetko preto, aby sme vybavili všetky vaše objednávky a požiadavky. Veríme, že zostanete aj naďalej našimi vernými zákazníkmi. Ospravedlňujeme sa za vzniknuté časové sklzy a komplikácie, a ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie!

 

Váš Team Office Shoes!

 

 

 


X