Columbia - najlepšia značka pre aktívny oddych!

Spoločnosť Columbia Sportwear pôsobí na trhu od roku 1938 a bola založená ako rodinná firma v americkom Portlande, Oregon. Spoločnosť bola pomenovaná po najbližšej rieke v okolí - Columbia.
Pôvodne pôsobila pod názvom Columbia Hat Company a zameriavala sa na výrobu klobúkov a rybárskych viest. Až postupne sa začala orientovať na výrobu širokej škály outdoorového oblečenia a obuvi.

Filozofia firmy znie: „Skúšame to!“! Je známa svojimi vlastnými technológiami, unikátnym oblečením, obuvou a vybavením, ktoré boli navrhnuté tak, aby udržali ich nositeľov v suchu a teple od hlavy až k pätám.

Obuv značky Columbia Sportwear poskytuje maximálnu ochranu a pohodlie pri všetkých jesenných outdoorových aktivitách a zimných športoch. Ich kvalita a funkčnosť je testovaná v náročných podmienkach hôr až po veterné pobrežie severozápadného Pacifiku.

Tento rok značka oslavuje 80. výročie a pri tejto príležitosti si pripravila špeciálnu lifestylovú kolekciu Pacific Northwest Collection, ktorá ponúka vybrané nadčasové legendárne modely z histórie značky Columbia v modernom streetstylovom poňatí kombinujúcom najnovšie technológie s módnym retro lookom.
 


X